Ex -Yu

Ubila se skočivši sa zgrade

Ubila se skočivši sa zgrade
Ubila se skočivši sa zgrade
Srna

BEOGRAD - Šezdesetšestogodišnja žena ubila se skočivši sa zgrade u Bulevaru vojvode Mišića u Beogradu.

Portparol Hitne pomoći Nada Macura rekla je Srni da je žena jutros oko 10.00 časova skočila sa zgrade i da je poginula na licu mjesta.

Po dolasku na mjesto događaja ekipa hitne pomoći samo je mogla da konstatuje smrt.

Najčitanije