Ex -Yu

Ubio se pacijent leskovačke bolnice

Ubio se pacijent leskovačke bolnice
Ubio se pacijent leskovačke bolnice
Agencije

LESKOVAC - Pacijent Opšte bolnice u Leskovcu S. M. (76) bacio se večeras sa petog sprata te zdravstvene ustanove i poginuo na licu mjesta.

Tragedija se dogodila u 21.20, kada se pacijent bacio kroz prozor Odjeljenja kardiologije.

Riječ je o pacijentu koji je prethodnog dana prebačen sa Odjeljenja hirurgije s dijagnozom srčane slabosti, a imao je i dijabetes i gangrenu na desnom stopalu.

Ljekari kažu da ništa nije ukazivalo na suicidno ponašanje.

Najčitanije