Ex -Yu

Učenici škole "Vladislav Ribnikar" polažu cvijeće za svoje preminule drugare (FOTO)

Učenici škole "Vladislav Ribnikar" polažu cvijeće za svoje preminule drugare (FOTO)
Foto: RTRS | Učenici škole "Vladislav Ribnikar" polažu cvijeće za svoje preminule drugare (FOTO)
N.N.

BEOGRAD - Od ranih jutarnjih časova učenici škole "Vladislav Ribnikar" u Beogradu polažu cvijeće i odaju počast za svoje preminule drugare u tragediji koja se dogodila juče.

Ispred škole i dalje se nalaze pripadnici MUP-a, a građani su i sinoć palili svijeće i polagali cvijeće ispred škole, kao i na Cvetnom trgu.

I u drugim gradovima Srbije održan pomen stradalima.

Osam učenika i radnik obezbjeđenja stradali su u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru. Šest đaka i nastavnica se sa prostrijelnim ranama nalaze u Urgentnom centru, odnosno na klinici u Tiršovoj, piše RTRS.

 

Najčitanije