Ex -Yu

Učenici ukrali dnevnik

N.N.

BEOGRAD - Beogradska policija privela je trojicu petnaestogodišnjaka, koja su učestvovala u upadu u Osnovnu školu "Vasa Pelagić" u beogradskom naselju Kotež i pod prijetnjom oružjem otela profesorki školski dnevnik.

Napad je naručio 15-godišnji učenik sedmog razreda ove škole, koji je zbog loših ocjena zamolio dvojicu svojih drugova, koji nisu đaci te škole da ukradu dnevnik, objavio je "Blic".

Policija je prilikom pretresa pronašla kod dva dječaka pronašla plastični pištolj, nož i fantomke, dok je ukradeni dnevnik nađen u bari u blizini Koteža.

Dječaci su sve priznali na saslušanju u policiji.

Najčitanije