Ex -Yu

Učenik lažno dojavio podmetanje bombe

Učenik lažno dojavio podmetanje bombe
Učenik lažno dojavio podmetanje bombe
Srna

NOVI SAD- Policija će podnijeti krivičnu prijavu protiv 15-godišnjeg učenika Poljoprivredne škole u novosadskom naselju Futog zato što je lažno dojavio da je u toj školi podmetnuta bomba, saopšteno je iz novosadske Policijske uprave.

Učenik je 7. maja telefonom javio policiji da je u Poljoprivrednoj školi podmetnuta bomba.

Škola je bila evakuisana, a policija je protivdiverzionim pregledom utvrdila da je dojava bila lažna, o čemu je obaviješteno nadležno tužilaštvo.

Na teret 15-godišnjaku stavlja se počinjeno krivično djelo izazivanja panike i nereda. 

Najčitanije