U jednoj školi na teritoriji opštine Surčin juče je došlo do ozbiljnog incidenta u kome je jedan učenik prijetio smrću drugovima i razrednici, javljaju srpski mediji.
Dječak (15) je, kako se saznaje, došao u školu i posvađao se s drugovima. Potom je pretio da će da ih ubije, a te riječi uputio je i svojoj razrednici.
Intervenisala je policija, ali i Hitna pomoć, koja ga je prevezla u odgovarajuću zdravstvenu ustanovu.
Nakon pregleda je priveden u surčinsku policiju, gdje mu je, u saradnji sa VJT za maloljetnike, napisana prijava za ugrožavanje sigurnosti.
Niko nije povrijeđen u ovom incidentu.
(B92)