BEOGRAD - Saobraćajna nesreća u kojoj se jedan automobil bukvalno "podvukao" pod drugi, dogodila se na auto-putu za Zagreb kod isključenja za opštinu Novi Beograd.
Udes se dogodio u brzoj traci u pravcu ka aerodromu, a prema prvim informacijama do kojih je došao B92 učesnici u udesu su zadobili lakše povrede. Saobraćaj u tom dijelu auto-puta je otežan, a policija vrši uviđaj
Do nesreće je došlo kada je iz još neutvrđenih razloga automobil marke hjundai udario u vozilo marke opel i od siline udarca se "podvukao" pod njega.