Ex -Yu

Uhapšen monstrum koji je unakazio trudnu ženu

Uhapšen monstrum koji je unakazio trudnu ženu
Uhapšen monstrum koji je unakazio trudnu ženu
Agencije

BEOGRAD - Željko Ž. (30) iz Omoljice uhapšen je pod sumnjom da je u noći između 3. i 4. avgusta brutalno prebio svoju nevjenčanu suprugu Jelenu S. (27) koja je u osmom mjesecu trudnoće.

On je ženu premlatio jer navodno sumnjao da je dijete njegovo. Nasilnik je toliko udarao rukama i nogama da joj je polomio vilicu i pocijepao bubreg. Ljekari se bore da ženi spasu bubreg.

Željko je uz krivičnu prijavu za nasilje u porodici priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Pančevu. Kako saznaje Informer od Jeleninih komšija ovo nije prvi put da je Željko prebija, međutim ona ga iz sraha nije prijavljivala, čak je i u nedjelju kad je dospjela u bolnicu tvrdila da je pala.

Susjedi koji su čuli vrisku i zapomaganje iz kuće nisu smjeli da joj pomognu jer su se bojali da će Željko nasrnuti i nanjih, a sumnjaju i da ima pištolj u kući.

Jelena ima sina iz prvog braka i ćerkicu sa Željkom, koja je na žalost bila i svjedok prebijanja majke.

Najčitanije