BEOGRAD - MUP Srbije u saradnji sa Vojno-bezbjednosnom agencijom uhapsio je šest osoba zbog zloupotrebe službenog položaja, saznaje RTS.
Akciju je sproveo MUP u saradnji sa Vojno-bezbednosnom agencijom.
B92 javlja da je uhapšen oficir VS zbog tendera.
Hapšenja su izvedena u Beogradu, Novom Sadu i Gornjem Milanovcu, prenosi Mondo.