BEOGRAD - Policija je uhapsila nekoliko osoba u Despotovcu, među kojima i nekoliko bivših čelnika opštine, zbog sumnje da su protivpranvo stekli imovinsku korist.
Akcija privođenja je počela rano jutros i još je u toku, javlja Radio-televizija Srbije.
Oni se terete da su stekli protivpravnu imovinsku korist zloupotrebom položaja.