Ex -Yu

Uhapšeni zbog otimanja zlatnog nakita

Agencije

BEOGRAD - Beogradska policija uhapsila je dvojicu mladića osumnjičenih da su od starijih žena na ulici otimali zlatne lančiće, saopštila je danas policija.

Uhapšeni su Marko B. (31) i Vladimir B. (30) osumnjičeni da su u protekla dva mjeseca ženama na ulici otimali zlatne lančiće, a potom ih prodavali kao "lomljeno zlato".

Kako je navedeno, novac su koristili za kupovinu "opojnih sredstava".  Policija je objavila fotografije osumnjičenih i pozvala oštećene građane da se jave u Policijsku stanicu Vračar ili na broj telefona: 344-5003 i 344-0643.

Najčitanije