NOVI SAD - Novosadska policija uhapsila je tri muškarca zbog sumnje da su htjeli da otmu kamion-cisternu s gorivom, saopštila je danas policija.
Uhapšeni su Dušan M. (34) iz Lazarevca, Miloš P. (24) iz Petrovaradina i državljanin Crne Gore Vladimir D. (33).
Oni se terete da su iznajmljenim vozilom krenuli u Pančevo, u nameri da otmu kamion-cisternu sa gorivom.
Kada ih je policija zaustavila u Temerinu u automobilu je našla repliku pištolja i plavo rotaciono svetlo, nalik službenom koje koristi policija.
Sva trojica će, uz krivičnu prijavu za udruživanje radi vršenja krivičnih dela, biti dovedena na saslušanje istražnom sudiji Osnovnog suda u Novom Sadu.