Ex -Yu

Uhapšeno troje ljudi iz Agrobanke

N.N.

BEOGRAD - Troje ljudi iz uprave Agrobanke je uhapšeno, javila je danas televizija B92.

Televizija tvrdi i da je bivši čelnik Agrobanke Dušan Antonić napustio Srbiju.

Narodna banka Srbije je u maju oduzela dozvolu za rad Agrobanci zbog minusa od 300 miliona evra. Prethodno je u decembru 2011. uvedena prinudna uprava. Nakon gašenja banke njene obaveze i depozite je preuzela nova Agrobanka koju je osnovala Vlada Srbije.

Najčitanije