Ex -Yu

Uklonjen i bilbord "Dobrodošli u ZSO" u Ranilugu

Uklonjen i bilbord "Dobrodošli u ZSO" u Ranilugu
Foto: N.N. | Uklonjen i bilbord "Dobrodošli u ZSO" u Ranilugu
Tanjug

BEOGRAD - Pripadnici kosovske policije sinoć su skinuli i bilbord "Dobrodošli u Zajednicu srpskih opština" koji je postavljen u Ranilugu, saopštio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković.

"Očigledno je Aljbin Kurti krenuo u otvoreni obračun sa Zajednicom srpskih opština i Briselskim sporazumom, čijim kršenjem je i doveo do krize na sjeveru KiM", napisao je Petković na Tviteru.

Bilbordi sa porukom "Dobrodošli u ZSO" prethodno su postavljeni i u sjevernom dijelu Kosovske Mitrovice i Gračanici odakle su takođe uklonjeni.

Najčitanije