BEOGRAD - Pripadnici Sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije uklonili su danas bombu sa gradilišta "Aviv parka" u Zrenjaninu.
Bomba je uklonjena na bezbjednu lokaciju oko 14.00 časova i biće uništena, prenose beogradski mediji.
Bombu, za koju se pretpostavlja da je zaostala iz Drugog svjetskog rata, pronašli su juče radnici na gradilištu.