TIVAT - Iz mora kod Tivta je izvučeno pet ručnih bombi.
O bombama u moru policiju su obavijestili građani.
Bombe, koje su predstavljale opasnost za kupače i turiste, očigledno je ne tako davno odbacilo neko neodgovorno lice, saopšteno je iz Regionalnog centra za obuku ronilaca za podvodno razminiranje iz Bijele.
Bombe su izvadili pripadnici Regionalnog centra, a preuzeli su ih službenici MUP-a radi uništavanja.
Regionalni centar je pozvao građane da ne odbacuju ovakva sredstva koja izazivaju opštu opasnost sa nesagledivim posljedicama.