BEOGRAD - Žena koja se jutros polila benzinom i zapalila u Banjičkoj šumi u Bulevaru oslobođenja bb u Beogradu preminula je u Klinici za opekotine, plastični i rekonstruktivnu hirurgiju Kliničkog centra Srbije, saopšteno je iz KCS.
Žena je, kako je navedeno, prvo zbrinuta u Urgentnom centru gdje joj je urađena reanimacija i dijagnostika, a zatim je prebačena u Kliniku za opekotine, plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju, gdje je podlegla povredama.