OSIJEK - Tragičan događaj dogodio se juče ispred prostorija osječkog humanitarnog udruženja Rijeka ljubavi.
Čekajući svoj paket pomoći, jedan je stariji čovjek, najverojatnije od gladi i hladnoće, izgubio svijest i nešto kasnije preminuo u KBC Osijek, javlja portal Sib.hr.
U prijepodnevnim satima u Udruženje je došao kombi s rižom, brašnom, uljem, mlijekom. Ukupno 3500 "Paketa života" za najsimorašnije građane, kako barem neko vrijeme ne bi gladovali.
Od ranog jutra, brojni Osječani čekali su na -10 stepeni C svoje pakete. Novopostavljena nadstrešnica štiti ih od padalina, ali nažalost ne i od debelih minusa.
Iz Udruženja mole svoje korisnike da u sljedećim danima po svoje pakete dolaze dobro obučeni i da ne dovode djecu koja su posebno osjetljiva na ove ekstremne vremenske uslove.
(Jutarnji list)