Ex -Yu

Urušio se hotel u Španiji u kome su bili srpski turisti

Urušio se hotel u Španiji u kome su bili srpski turisti
Urušio se hotel u Španiji u kome su bili srpski turisti
Blic

Nekoliko turista povrijeđeno je danas na Palma de Majorci u Španiji, kada je urušen dio hotela “Marina Portals”.

Kako “Blic” nezvanično saznaje, u tom hotelu posredstvom agencije “Kon Tiki” boravi i nekoliko srpskih turista, ali niko nije ozbiljnije ozlijeđen.

Turisti koji su se u trenutku nesreće našli u bašti bara zadobili su rasjekotine od krhotina stakla.

Na lice mjesta odmah su stigli policija, hitna pomoć i vatrogasci, a prema prvim informacijama, do urušavanja je došlo nakon eksplozije plina u kuhinji bara.

Budući da je ovaj dio odvojen od hotela, ne postoji opasnost od daljeg urušavanja, tvrdi neimenovani izvor lista.

Najčitanije