Nekoliko turista povrijeđeno je danas na Palma de Majorci u Španiji, kada je urušen dio hotela “Marina Portals”.
Kako “Blic” nezvanično saznaje, u tom hotelu posredstvom agencije “Kon Tiki” boravi i nekoliko srpskih turista, ali niko nije ozbiljnije ozlijeđen.
Turisti koji su se u trenutku nesreće našli u bašti bara zadobili su rasjekotine od krhotina stakla.
Na lice mjesta odmah su stigli policija, hitna pomoć i vatrogasci, a prema prvim informacijama, do urušavanja je došlo nakon eksplozije plina u kuhinji bara.
Budući da je ovaj dio odvojen od hotela, ne postoji opasnost od daljeg urušavanja, tvrdi neimenovani izvor lista.