BEOGRAD - U rijeci Savi u Beograda utopio se jedan pecaroš, a njegovo tijelo je danas pronašao konobar koji radi na jednom od beogradskih splavova, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Srbije.
U MUP-u navode da se R. M. (78) utopio u ponedjeljak uveče dok je bio na pecanju, kada je pao i udario glavu nakon čega je upao u vodu i udavio se.
Muškarac je pecao u blizini Savskog pristaništa.