NOVI SAD - Veliki požar izbio je tokom noći u Novom Sadu na ulazu u Begeč u jednom industrijskom objektu.
Prema informacijama koje su se pojavile na društvenim mrežama, požar je zahvatio pogon sa bojama, lakovima i drvenom građom.
Vatrogasci iz Novog Sada, Futoga, Bačke Palanke su nekoliko sati bili u borbi sa vatrenom stihijom.
Prema prvim informacijama, na svu sreću nema povrijeđenih.
Za sada nije poznat uzrok požara, navodi "24Sedam".