Ex -Yu

Velimir Bata Živojinović i dalje u bolnici

Velimir Bata Živojinović i dalje u bolnici
Velimir Bata Živojinović i dalje u bolnici
Beta

BEOGRAD - Glumac Velimir Bata Živojinović i dalje je na liječenju u bolnici "Sveti Sava" u Beogradu i on će u toj ustanovi ostati do daljnjeg, rekli su danas članovi njegove porodice.

Poslije liječenja u bolnici "Sveti Sava", trebalo bi da bude odlučeno gdje će Živojinović biti upućen na rehabilitaciju.

Neki mediji objavili su da je Živojinović jutros izašao iz bolnice.

Najčitanije