BEOGRAD - Predsjednik Nove Srbije Velimir Ilić izvinio se autorki i voditeljki emisije “Utisak nedelje” Olji Bećković i Televiziji B92.
“Iako sam već duže vrijeme negativna inspiracija za TV B92 i smatram da se protiv mojih saradnika i mene lično vodi politička hajka na ovoj televiziji, ipak, želim da kažem da sam na konferenciji za novinare Nove Srbije održanoj u utorak 17. jula 2012, burno reagovao i koristim ovu priliku da se izvinim i TV B92 i gospođi Bećković“, piše u saopštenju.
Ilić je tada izjavio da se protiv njega vodi medijska kampanja, a među odgovornima za to pomenuo je novinarku Olju Bećković za koju je upitao “da li je zdrava” i dodao da bi je trebalo “pravno prevaspitati”.