Ex -Yu

Veoma važna obnova željeznica i infrastrukture

Veoma važna obnova željeznica i infrastrukture
Veoma važna obnova željeznica i infrastrukture
Srna

BEOGRAD - Prvi potpredsjednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić istakao je tokom susreta sa ministrom saobraćaja Rusije Maksimom Sokolovim da je izuzetno važno da, nakon višedecenijskog propadanja, počne obnova srpske željeznice i infrastrukture.

Vučić je sa Sokolovim razgovarao o budućoj saradnji na značajnim infrastrukturnim projektima, koji su okosnica razvoja Srbije, saopšteno je iz Vlade Srbije.

"Projekti pred kojima se nalazi naša zemlja su velika šansa za domaću građevinsku operativu, jer će Vlada Srbije insistirati da u ovim razvojnim projektima aktivno učešće uzmu domaća preduzeća", rekao je Vučić.

Ruska delegacija boravi u Beogradu povodom početka radova na izgradnji drugog kolosijeka na dionici Pančevo - Beograd, što su prvi radovi koji se finansiraju ruskim kreditom od 800 miliona dolara.

Najčitanije
}