VINKOVCI – Muškarac (58), čiji identitet još nije utvrđen, danas se ubio bombom u Vinkovcima.
On se oko podnevna zatvorio u kuću u ulici Josipa bana Jelačića u Vinkovcima i zaprijetio da će aktivirati bombi.
Zbog toga je na teren izašla policija, vatrogasci i Hitna pomoć.
U međuvremenu se začula eksplozija, a prema riječima portparola Policijske uprave Vukovarsko-srijemske Domagoja Džigumovića policija još nije ušla u prostor kuće, pa se ne zna šta se tačno dogodilo.