BEOGRAD - Više od hiljadu bajkera krenulo je danas sa platoa ispred Skupštine Srbije u Beogradu ka Kosovskoj Mitrovici, u okviru tradicionalne humanitarno-kulturne "Bajk rok misije", koja se održava već sedmu godinu zaredom.
Akciju je organizovao "Harli Dejvidson klub" iz Srbije, a karavan motociklista iz zemlje i regiona je podržala i Naftna industrija Srbije.
U Kosovskoj Mitrovici je planiran rok koncet uz učešće poznatih bendova, a "Bajk rok misija" će trajati do sutra uveče, kada se očekuje povratak motociklista u Beograd.