BEOGRAD - Sinoć se na Slaviji dogodio udes u kome su učestvovala dva automobila.
I dok se jedan od njih pušio, jedan mladić odmah je uskočio u pomoć!
Naime, on je iz auta izvadio djevojku koja je, kako izgleda na snimku, bila vozač.
Mladić ju je prihvatio u naručje i izvukao iz kola.
Srećom, ona je mogla da stane na noge odmah poslije toga.
Ovaj potez oduševio je mnoge pratioce Instagram stranice "Moj_beo_grad", gdje je objavljen, prenosi "24Sedam".