BEOGRAD- Vlada Srbije je na današnjoj sednici donijela odluku o razrješenju državnih sekretara u ministarstvima iz prethodnog saziva i o povlačenju iz skupštinske procedure prijedloga zakona i drugih akata koji su dostavljani parlamentu prije izbora nove vlade.
Usvojen je i zaključak o održavanju sjednica Vlade Srbije, uz opredjeljenje da se prekine praksa održavanja telefonskih sjednica, osim u izuzetno važnim situacijama, navedeno je u saopštenju Vlade Srbije.
Kako je navedeno, za generalnog sekretara Vlade Srbije na današnjoj
sjednici je izabran Veljko Odalović.