Ex -Yu

Voz iskočio iz šina

Srna

KRALJEVO - Na relaciji Zvečan-Kraljevo kod stanice Polumir putnički voz je iskočio iz šina, a nije bilo povrijeđenih, saopšteno je iz Železnica Srbije.

Nezgoda se dogodila sinoć,  nešto prije 21.00 čas,  kada je voz naletio na odron. Iz šina su iskočili lokomotiva i jedan putnički vagon.

Operativa Železnica Srbije pokušava da raščisti teren koji je prilično nepristupačan, pa se tek tokom dana može očekivati uspostavljanje saobraćaja na toj dionici.

Putnici koji su se nalazili u vozu prevezeni su do Kraljeva.

Najčitanije