Ex -Yu

Vozač i putnici se potukli u tramvaju, vozač završio u Hitnoj pomoći

Vozač i putnici se potukli u tramvaju, vozač završio u Hitnoj pomoći
Vozač i putnici se potukli u tramvaju, vozač završio u Hitnoj pomoći
N.N.

BEOGRAD - Nekoliko putnika i vozač tramvaja na liniji 7 potuklo se oko 14 sati na Zvezdari, u blizini Cvetkove pijace u Beogradu.

Policija trenutno vrši uviđaj, a morala je da reaguje i Hitna pomoć, koja je vozača tramvaja morala da hospitalizuje.

Kako Telegraf saznaje incident se dogodio u vozilu na liniji 7, nakon kratkotrajne svađe, kojoj su prisustvovali kontrolori, ali se oni nisu umiješali u sukob.

- Saobraćaj od Cvijetka do pola Bulevara je bio zaustavljen. Vozač našeg tramvaja zaustavio je vozilo, pa smo morali da idemo pješke. U tom tramvaju se vidjelo da je bila tuča, a nekoliko ljudi je povrijeđeno. Čekala se Hitna pomoć – kaže za Telegraf sugrađanka G. D.

Skoro dva sata kasnije saobraćaj je normalizovan, a iz Bus plusa su potvrdili za telegraf da je došlo do povrede vozača tramvaja nakon sukoba s putnicima i da su njihovi kontrolori zamoljeni da ostanu na licu mjesta u svojstvu svjedoka, te da nisu učestvovali u tuči.

Najčitanije