Ex -Yu

Vozio bicikl sa 4,61 promilom alkohola, dobio 30 dana zatvora

Vozio bicikl sa 4,61 promilom alkohola, dobio 30 dana zatvora
Foto: Pixabay/Ilustracija | Vozio bicikl sa 4,61 promilom alkohola, dobio 30 dana zatvora

SUBOTICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici isključili su iz saobraćaja 64-godišnjeg biciklistu koji je vozio sa 4,61 promilom alkohola u organizmu.

On je zadržan u službenim prostorijama policije i protiv njega je podnesena  odgovarajuća prekršajna prijava.

Sudija prekršajnog suda u Subotici izrekao mu je kaznu od 30 dana zatvora, saopštila je Policijska uprava Subotica.

Najčitanije