BRISEL - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će se sutra po povratku u Beograd baviti i posljedicama nevremena koje je zahvatilo Srbiju, i izrazio nadu da nema žrtava.
"Vraćamo se večeras pa se sutra bavimo posledicama nevremena. Samo se nadam da nema žrtava sve ostlao ćemo rešiti", rekao je predsjednik novinarima u Briselu gdje je danas razgovarao sa generalnim sekretarom NATO-a Jensom Stoltebergom o situaciji na Kosovu i Metohiji.
Snažno nevrijeme u večernjim časovima zahvatilo je Srbiju.
Neki gradovi u Vojvodini, kao i dijelovi Beograda ostali su bez struje.
Beogradski aerodorom Nikola Telsa zbog nevremena privemeno je zatvoren.
U Beogradu je pao i i jedan veliki kran.
Olujni vjetar praćen grmljavinom došao je iz Slovenije i Hrvatske gdje je staradalo troje ljudi, navodi "Tanjug".