Ex -Yu

Vučić: Posledice nevremena ćemo rešiti, samo da nema žrtava

Vučić: Posledice nevremena ćemo rešiti, samo da nema žrtava
Foto: Tanjug / AP / Arhiva | Vučić: Posledice nevremena ćemo rešiti, samo da nema žrtava

BRISEL - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će se sutra po povratku u Beograd baviti i posljedicama nevremena koje je zahvatilo Srbiju, i izrazio nadu da nema žrtava.

"Vraćamo se večeras pa se sutra bavimo posledicama nevremena. Samo se nadam da nema žrtava sve ostlao ćemo rešiti", rekao je predsjednik novinarima u Briselu gdje je danas razgovarao sa generalnim sekretarom NATO-a Jensom Stoltebergom o situaciji na Kosovu i Metohiji.

Snažno nevrijeme u večernjim časovima zahvatilo je Srbiju. 

Neki gradovi u Vojvodini, kao i dijelovi Beograda ostali su bez struje.

Beogradski aerodorom Nikola Telsa zbog nevremena privemeno je zatvoren.

U Beogradu je pao i i jedan veliki kran. 

Olujni vjetar praćen grmljavinom došao je iz Slovenije i Hrvatske gdje je staradalo troje ljudi, navodi "Tanjug".

Najčitanije