BEOGRAD - Predsjednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posjetu ambasadora BiH Ranka Škrbića i tom prilikom oni su izrazili zajednički stav da otvorena pitanja moraju da se rješavaju dijalogom, te da dvije države treba da se međusobno podržavaju na evropskom putu.
Premijer je rekao da je u interesu Srbije i BiH da se odnosi dveju država unaprijede i ponovio da je Srbija posvećena očuvanju stabilnosti u regionu.
Premijer Vučić je zahvalio ambasadoru Škrbiću na doprinosu saradnji Srbije i BiH tokom njegovog diplomatskog mandata.
Vučić je poželeo ambasadoru Škrbiću mnogo uspjeha u budućem radu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.