BEOGRAD – Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić dogovorio je danas sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom unapređenje saradnje dvije zemlje u svim oblastima, uključujući i vojno-odbrambenu sferu.
Vučić je naveo da je imao odličan telefonski razgovor sa velikim prijateljem.
"Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj političkoj situaciji u svetu, Evropi, a posebno u našim državama. Dogovorili smo ubrzano unapređenje naših međusobnih odnosa u svim sferama društvenog života, uključujući vojno-odbrambenu sferu", objavio je Vučić na "Instagramu".
On je zahvalio Orbanu za izuzetan doprinos izgradnji najbližih srpsko-mađarskih odnosa.
"Uskoro potpisujemo važne i velike stvari", poručio je Vučić, prenosi Srna.