VAŠINGTON - Premijer Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Vašingtonu sa pomoćnicom američkog državnog sekretara za Evropu i Evroaziju Viktorijom Nuland.
Vučić je sa Nulandovom razgovarao o evropskim integracijama Srbije, bilateralnim odnosima, rješavanju slučaja braće Bitići, regionalnim izazovima u narednom periodu i energetskoj bezbjednosti Srbije, zapadnog Balkana i Evrope.
Premijer Srbije nastavlja posjetu Vašingtonu predavanjem na univerzitetu Džons Hopkins, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za saradnju s medijima.