BEOGRAD - Srbijo, hvala, napisao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić okupljenom narodu na skupu "Srbija nade", podijelivši fotografije i video rijeke ljudi koja je večeras u Beogradu.
Mirno i dostojanstveno ljudi iz svih delova Srbije stigli su građani u prijestonicu, a na platou ispred Narodne skupštine u Beogradu počeo je skup "Srbija nade".
Veliki skup "Srbija nade" koji počeo u 19 časova ispred Narodne skupštine Republike Srbije u Beogradu, a na koji je pozvao predsjednik te zemlje Aleksandar Vučić.
Skup možete pratiti na našem portalu na OVOM LINKU.