BEOGRAD - Predsjednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić boraviće u septembru u Sjedinjenim Američkim Državama i sastaće se sa američkim potpredsednikom Džozefom Bajdenom.
Kako je prenijela Prva TV, pomoćnica američkog državnog sekretara Viktorija Nuland, koja danas boravi u Beogradu, pozvala je premijera Vučića da u septembru posjeti SAD i u okviru posjete sastane se sa Bajdenom.
Vučić i Bajden trebalo je da razgovaraju početkom juna, tokom boravka premijera Srbije u Vašingtonu, ali do sastanka nije došlo zbog lične tragedije koju je doživeo američki potpredsjednik.