NOVI SAD - Direktorima vojvođanskih opštih bolnica, instituta i specijalnih bolnica danas su uručeni ugovori u ukupnoj vrijednosti 376,9 miliona dinara /oko 3,1 miliona evra/ za podizanje nivoa zdravstvene zaštite.
Pravo na bespovratna sredstva u pokrajini ostvarilo je šest bolnica, tri instituta, dvije specijalne bolnice i jedan zavod.
Direktorima tih ustanova ugovore su uručili predsjednik Pokrajinske vlade Bojan Pajtić i direktor Uprave za kapitalna ulaganja Vojvodine Nebojša Malenković.
Ugovori su uručeni na svečanosti u zgradi pokrajinske Vlade u Novom Sadu.