Ex -Yu

Zagreb: Pojavila se još jedna rupa na cesti

Zagreb: Pojavila se još jedna rupa na cesti
Zagreb: Pojavila se još jedna rupa na cesti
N.N.

ZAGREB - Kancelarija za upravljanje u hitnim situacijama saopštila je u četvrtak da je otvorena rupa na cesti u Ulici Vincenta iz Kastva između kućnih brojeva 1 i 11 na Srednjacima.

A riječ je o drugom takvom slučaju ove sedmice nakon što se u ponedjeljak naveče velika rupa otvorila na Slavonskoj aveniji, na velikoj raskrsnici sa Ulicom Josipa Marohnića i 13. Vrbikom.

Dojavu o tome Kancelarija je dobila oko 14 sati od Županijskog centra 112.

Izlaskom na teren utvrđeno je da se radi o rupi na kolovozu dubine oko jedan metar, a uz rupu uočljivo je ulegnuće saobraćajnice u dužini oko dva metra.

Zagrebačke ceste postavile su privremenu signalizaciju. Na terenu su osim službenika Ureda za upravljanje u hitnim situacijama i stručnjaci s Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta.

Podsjetimo, prije nekoliko dana otvorila se i rupa na Slavonskoj.

Najčitanije