ZAGREB - Devetero ljudi povrijeđeno je u saobraćajnoj nezgodi koja se danas dogodila u Zagrebu.
U sudaru, koji se dogodio u 16.50 časova u Branimirovoj ulici, učestvovali su motocikl, kombi i privatno vozilo.
Na automobil s prikolicom, kojem je na semaforu bilo zeleno svjetlo, naletio je kombi, javili su zagrebački mediji.
Nakon sudara kombi se prevrnuo i tom prilikom kombi i auto udarili su u motocikl koji je stajao na semaforu.
Policija je potvrdila da su povrijeđeni u saobraćajnoj nezgodi prevezeni u nekoliko zagrebačkih bolnica.