Ex -Yu

Zapalio se auto

Agencije

BEOGRAD - U beogradskom Bulevaru kralja Aleksandra, u blizini restorana "Madera", jutros se zapalio automobil.

Do požara je došlo, vjerovatno, zbog neispravnih elektroinastalicija na vozilu starijeg modela, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova.

Vatra, koja je izbila oko 9.00 sati, brzom intervencijom vatrogasaca je ugašena, a plamen se nije proširio na automobile parkirane u blizini.

Najčitanije