Ex -Yu

Zaplijenjeno više od 15 kilograma marihuane

Zaplijenjeno više od 15 kilograma marihuane
Foto: N.N. | Zaplijenjeno više od 15 kilograma marihuane
Srna

BEOGRAD - Policija Srbije je na graničnom prelazu Gostun sa Crnom Gorom zaplijenila više od 15 kilograma marihuane i uhapsila jednu osoba u čijem automobilu je droga pronađena, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

Marihuana je u 28 paketa pronađena u ručno napravljenom bunkeru u patosu automobila "fijat", navodi se u saopštenju.

Vozaču automobila čiji su inicijali M.G. /36/ iz Beograda je, prema nalogu zamjenika višeg javnog tužioca u Užicu, određeno zadržavanje do 48 časova zbog sumnje da je izvršio krivično djelo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Najčitanije