BEOGRAD - Kliničko-bolnički centar "Dr Dragiša Mišović - Dedinje" odreći će se naknade za rad i angažovanje u vanrednoj situaciji, i taj iznos usmeriti ka saniranju posledica katastrofalnih poplava.
U današnjem saopštenju KBC navodi se da s obzirom da ne raspolažu materijalnim sredstvima koja bi uplatili na namenski račun donacija, zaposleni su odlučili da se odreknu lične zarade u svrhu solidarnosti i pomoći ugroženima.