BEOGRAD - Sjednica Predsjedništva Demokratske strane završena je danas nešto prije 18 časova.
Predsjednik DS Boris Tadić je na pitanje novinara šta je bilo na sjednici Predsjedništva kratko rekao "Sve ću reći na dnevniku".
Tadić treba večeras da gostuje na Televiziji Pink.
Sekretar Predsjedništva Borislav Stefanovih kratko je rekao novinarima daće sutra biti poznato da li će sjednica Glavnog odbora biti
otovrena za javnost i da će na toj sjednici biti sve razjašnjeno.
Zgradu u Krunskoj ulici u Beogradu napustili su predsjednika DS
Dragan Djilas i potpredsjednik DS Bojan Pajtić, koji nisu željeli koji da daju izjave novinarima.
U zgradi DS su i dalje potpredsjednici Dragan Šutanovac i Dušan Petrović i predsjednik Političkog savjeta Dragoljub Mićunović.