ZAGREB - Devetoro radnika je danas povrijeđeno u željezničkoj nesreći na stanici u Perušiću kod Gospića, saopštile su Hrvatske željeznice (HŽ).
Svi povrijeđeni su radnici firme "Remont i održavanje pruga".
Oko 13 časova je radni voz HŽ naletio na prazne teretne vagone na stanici Perušić.
Povrijeđeni radnici prevezeni su u bolnicu u Gospić, a, po medijima, životi im nisu ugroženi.
U toku je uviđaj.