Ex -Yu

Željezničari povrijeđeni u sudaru vozova

Željezničari povrijeđeni u sudaru vozova
Željezničari povrijeđeni u sudaru vozova
Beta

ZAGREB - Devetoro radnika je danas povrijeđeno u željezničkoj nesreći na stanici u Perušiću kod Gospića, saopštile su Hrvatske željeznice (HŽ).

Svi povrijeđeni su radnici firme "Remont i održavanje pruga".

Oko 13 časova je radni voz HŽ naletio na prazne teretne vagone na stanici Perušić.

Povrijeđeni radnici prevezeni su u bolnicu u Gospić, a, po medijima, životi im nisu ugroženi.

U toku je uviđaj.

Najčitanije