Ex -Yu

Žena se zapalila u šumi u Beogradu

Žena se zapalila u šumi u Beogradu
Žena se zapalila u šumi u Beogradu
Srna

BEOGRAD - Žena u dobu od 40 do 50 godina polila se danas benzinom i zapalila u Banjičkoj šumi u Beogradu, rečeno je u informativnoj službi MUP-a.

U Hitnoj pomoći navode da je žena prebačena na reanimaciju u Urgentni centar sa opekotinama po cijelom tijelu, prenosi "Blic".

Identitet žene koja se zapalila nije poznat.

Najčitanije