U požaru u jednoj kući u Novom Sadu protekle noći je poginula jedna žena, rečeno je u gradskoj službi Hitne pomoći.
Požar je izbio oko 1.30, u ulici Đula Molnara, a po dolasku na lice mjesta ljekari su jedino mogli da konstatuju smrt žene, prenosi Blic.
"Vatrogasci su razvalili vrata, a ekipa je zatekla ženu bez znakova života. Ona se najverovatnije ugušila od dima", rekla je portparolka novosadske Hitne pomoći Sanja Pokrajac Nenadić.
U noći između nedjelje i ponedjeljka, novosadski ljekari su imali ukupno 39 intervnecija, najviše zbog tegoba srčanih bolesnika i astmatičara.