Ex -Yu

Zmija pala s drveta i ujela djevojčicu za ruku

Zmija pala s drveta i ujela djevojčicu za ruku
Foto: N.N. | Ilustracija
N.N.

BAR - U barskoj bolnici zbrinuta je djevojčica koju je ujela zmija koja je pala sa drveta.

Zmija je ujela devojčicu za podlakticu i to nakon što je na nju pala sa drveta, prenosi crnogorski portal Mondo.

Incident se dogodio u Starom Baru, a djevojčici je nakon ujeda otekla ruka.

Nakon medicinskog zbrinjavanja puštena je kući.

Najčitanije