BANJALUKA - Policija je jutros privela više osoba zbog ilegalnog kockanja na području Banjaluke, saznaju "Nezavisne".
Pretreseno je više objekata i zaplijenjen veći broj materijalnih dokaza.
Privedeni su, navodno, "žestoki" momci iz Banjaluke koji su uhvaćeni na djelu tokom igranja Texas Hold'em pokera u ZAM-u.
Iz pouzdanih izvora saznajemo da su privedeni vlasnik Ljubiša Jerković, njegov sin Nemanja i Dražen Samardžija zvani Slovenac.
U lokalu su takođe zatečeni M.I., M.V., Lj.P., Z.M., D.M. S. Š. i N.B, koji će imati status svjedoka.
Iz CJB Banjaluka su saopštili da će nakon kriminalističke obrade sva trojica biti puštena na slobodu, te da će protiv njih biti podnesena prijava zbog ilegalnog kockanja.
Uskoro opširnije...