Hronika

Aktivirana eksplozivna naprava pred džamijom u Podvitezu

Aktivirana eksplozivna naprava pred džamijom u Podvitezu
Aktivirana eksplozivna naprava pred džamijom u Podvitezu
Agencije

SARAJEVO - Mještani sela Podvitez, opština Pale, prijavili su danas Centru javne bezbjednosti Istočno Sarajevo /CJB/ napad na džamiju koja se nalazi u tom selu, potvrdila je Srni Danka Tešić portparol ovog Centra.

Prema njenim riječima, aktiviranje eksplozivne naprave ispred džamije u Podvitezu dogodilo se u četvrtak naveče i izvela ga je za sada nepoznata osoba.

"Policija je obavila uviđaj, a slučaj je prijavljen i Tužilaštvu. Pronađeni su i tragovi, a najvjerovatnije se radi o ručnoj bombi", rekla je Tešićeva.

Ona je naglasila da je policija s ciljem pronalaženja počinioca obavila razgovore sa mještanima.

Najčitanije